<
none

PRODUKTYVUMAS

Verslo Valdymo Sistema.

Ši sistema suteikia jums galimybę protingai ir efektyviai valdyti verslą, kontaktus, galimybes, išteklius, projektus, saugojimą, įrangą, užduotis, problemas, užklausas, klaidas, kampanijas ir pretenzijas. Efektyviai leis jums planuoti įmonės išteklius ir optimizuoti savo resursus vienoje sistemoje. Sistema automatizuoja pagrindines užduotis, tokias kaip ryšiai, resursai, kontrolė, finansai, buhalterijos valdymas ir dar daugiau.


none
none

FUNKCIONALUMAS

Pardavimų Valdymas.

Sistema leidžia valdyti ir klasifikuoti savo pardavimo užsakymus į struktūrizuotą sistemą. Tai suteikia Jums galimybę kurti naujus užsakymus ir peržiūrėti esamus užsakymus įvairiose valstybėse. Užsakymo patvirtinimas gali automatiškai būti susietas su prekių pristatymu ir sąskaitų faktūrų išrašymu.


none

PAGALBA

Sandėlio Valdymas.

Sistema palaiko kelių sandėlių ir struktūrizuotų atsargų valdymą. Kiekvienam sandėliui galima nustatyti atvykimą, išvykimą ir atsargų saugojimo vietą. leidžia valdyti savo gamybos operacijas. Tai suteikia jums galimybę stebėti darbo užsakymus ir taip pat padeda planuoti efektyvesnius darbo metodus.


none
none

KOKYBĖ

Gamyba.

Planavimas, sąnaudų apskaičiavimas ir apdorojimas yra pagrindiniai kriterijai verslui. Gamybos planavimas yra veikla, kuri vykdoma prieš pradedant gamybą. Tai apima gamybos, žaliavų, mašinų planavimą ir įrangos prieinamumo užtikrinimą. Taip pat ne mažiau svarbu yra žmogiškieji ištekliai, atitinkantys gamybos reikalavimus numatytomis datomis.


none

STABILUMAS

Apskaita.

Apskaitos modulis apima sąnaudų apskaitą, gaunamas pajamas ir išeinančius mokėjimus, mokesčių valdymą, biudžetus, elektroninius banko pervedimus, turto valdymą, automatinę sąskaitų faktūrų išrašymą, analitinę kontrolę, finansinius rodiklius ir ataskaitų valdymą.


none
none

AUKŠTAS ĮVYKDYMAS

Pardavimų Taškas (POS).

Naudodami šį modulį, galite lengvai valdyti visą pardavimo operacijų tašką, įskaitant pardavimus, inventorių, grynųjų pinigų registrą ir sąskaitų faktūrų išrašymą, kad galėtumėte peržiūrėti bendras operacijas ir prekes. Galima integracija su grynųjų pinigų prietaisais. Realiu metu galite pamatyti produktų prieinamumą, registruoti pirkimą, priimti mokėjimą.


none

SEKIMAS

Pirkimų Valdymas.

Verslo valdymo sistema leidžia stebėti tiekėjų kainas ir paversti jas pirkimo užsakymais. Pirkimo valdymas suteikia jums iki galo iki galutinio pirkimo sprendimo. Kitas pirkimo valdymo modulio privalumas yra tai, kad jis yra integruotas su kitais susijusiais moduliais. Tai reiškia, kad perkant gaminį savo organizaciniams poreikiams, turite sumokėti gero prekės kainą, kitaip tariant, apskaitos įrašai atliekami automatiškai.


none