<
none

KŪRIMAS IR PRIEŽIŪRA

Pasirinktas Programavimas.

Kai programa neatitinka konkrečių verslo reikalavimų arba turi tam tikrų problemų ar klaidų, geriausias variantas yra ieškoti pagalbos. Mes esame čia ir pasiruošę tai išspręsti. Mūsų pagrindiniai kriterijai yra kaina ir kokybė. Visada ieškome geriausių sprendimų klientams.


none
none

PAGALBA

Interneto Svetainės Administravimas.

Jei Jūsų verslas perkrautas ir jums reikia papildomų rankų, kad galėtumėte rūpintis savo internetiniais produktais ir paslaugomis - mes esame čia, kad padėti Jums. Mūsų patirtis, kaina ir kokybė gali padėti Jums pagerinti ir padidinti našumą. Naujienos, naujienlaiškiai, galerijos atnaujinimai, komentarai ir kiti svarbūs dalykai - visa tai, ko jums reikia, galite pasiekti lengviau.


none

DAUGIAU

Įskiepiai ir Įrankiai.

Jei Jūsų dabartinė programa ar projektas nebetenkina Jūsų poreikių, mes galime sukurti ar įdiegti papildinius, kokių Jums reikia. Prijungus trečiųjų šalių įrankius, esamos platformos ar pasirinktinius priedus - Jūsų verslas bus lankstesnis ir efektyvesnis. Suteikite savo klientams, komandai, verslui viską, ko reikia tobulėjimui.


none
none

MOBILUMAS

Mobilios Aplikacijos ir Programos.

Mobiliųjų ar Taikomųjų programų plėtra - tai programų, kurios veikia bet kurioje mobilioje platformoje ar kompiuteryje, kūrimo procesas. Naudodami viską, ko jums reikės, galite stebėti, valdyti, kontroliuoti, automatizuoti arba padėti visiems savo darbams bei užduotims būti įgyvendintoms sparčiau.