<
none

PATIRTIS IR VERTINGA IDĖJA

El. Parduotuvė Verslui.

Mes pradedame nuo Jūsų verslo analizės, kad pasiektume labiausiai naudingą El. Prekybos strategiją. Mes stipriname savo projektus su giliais UX tyrimais ir atitinkamu UX dizainu, kad nustatytume tolesnio vystymosi tempą. Siekiame kurti internetines parduotuves, kad žmonės galėtų gauti geriausią patirtį. Norime užtikrinti patrauklų, vartotojui ir mobiliems prietaisams, draugišką interneto dizainą. Patogi mobilioji internetinės parduotuvės versija suteikia didelę vartotojo bazę Jūsų verslui.


none

VERSLAS IR HOBIS

Įsigyk arba Nuomok

Kuriame individualias arba Nuomojame El. Parduotuves įvairaus tipo ir dydžio verslui. Jeigu esate pradedantysis, tuomet Jums puikiai tiks Nuomos pagrindu įsigyta El. Parduotuvė - mes ją sukursime, prijungsime Jums reikalingus darbui funkcinius elementus, el. mokėjimo sistemas, prekių pristatymo metodus, automatinius sąskaitų generavimus bei siuntimus ir kt. Atliksime serverio ir svetainės priežiūros darbus. Konsultuosime ir padėsime Jums. Jeigu vystote didelią prekybą mes sukursime Jums išskirtinę El. Parduotuvės platformą su reikalingomis importo/eksporto integracijomis, prijungimais su kitomis Jūsų turimomis sistemomis ir dar daugiau kas Jums yra reikalinga.


none
none

TIKSLUS POŽIŪRIS

Produktų Valdymas.

Mūsų El. Prekybos sprendimai leidžia: užtikrinti sklandžą ir efektyvią produktų paiešką. Produktų rodymą skirtingose kategorijose ir variantuose. Sudėtingu produktų modeliavimą, kad padidintumėte patirtį ir padidintumėte pardavimus. Naudokite „SEO“ palankias produkto apžvalgas, įtraukdami vaizdus ir vaizdo įrašus, kad klientams būtų perteiktas "gyvo" produkto jausmas. Kurkite tikslines reklamos kampanijas kiekvienai produktų kategorijai pridedant produkto parametrus bei nuolaidas. Galime integruoti El. Prekybos svetainę su atsargų valdymo sistema, kad stebėtumėte produktų prieinamumą.


none

PLATUS METODŲ APRAŠYMAS

Klientų Įtraukimas.

Naudojame įvairius metodus, kad lankytojai taptų klientais: turinio personalizavimas, pagrįstas mažmeninės prekybos analize. Lojalumo programos, skirtos pakartotiniam pardavimui padidinti. Optimizuotos reklamos kampanijos. Mobilus Socialinės žiniasklaidos integracija. Išplėstinė internetinės parduotuvės funkcija, įskaitant kelis mokėjimo tipus, daugiakalbyste, klientų sąskaitas ir pageidavimų sąrašą.


none
none

MOKĖJIMAI IR PRISTATYMAS

Papildomi Pasirinkimai.

Išplėstinė analitika - pvz., apsilankymų skaičius, produktų apžvalgos ar produktų pirkimų statistika. Vizualinės ataskaitos yra eksportuojamos ir lengvai bendrinamos. Mokėjimo parinktys - užtikriname, kad klientai, pasirinkdami internetinį mokėjimą, gali rinktis iš įvairių. Siūlydami pasirinkimą, pašaliname galimybę prarasti pirkėją, kuris nerado tinkamo elektroninio mokėjimo pasirinkimo. Produktų pristatymas - mūsų El. Prekybos tinklapiuose siūlomos lankstesnės pristatymo galimybės iš pirmaujančių vežėjų. Galite nustatyti lanksčius siuntimo tarifus arba sudaryti pristatymo sąlygas.