<
none

PROJEKTO IDĖJA

Individuali Aplikacija.

Jei turite idėją, arba versui reikia skaitmenizuotis, mes esame čia, kad Jums padėti. Pristatykite mums savo idėją ir mes ją įgyvendinsime. Mes dirbame su populiariausiomis programavimo kalbomis ir galime sukurti beveik viską!


none
none

INDIVIDUALUS SPRENDIMAS

Didelis Funcionalumas.

Mes galime suderinti įvairias technologijas, kad pasiektume Jūsų tikslą. Kuriame individualias aplikacijas, su neribotomis prieigomis iš bet kurios Jums svarbios vietos. Darbalaukio programas, skirtas Jūsų arba Jūsų kolegų užduotims valdyti. Diegiame įvairias funkcijas ir modulius.


none

SAUGYKLA

Debesų Technologija.

Visi Jūsų projektai ir duomenys gali būti išsaugoti debesų saugykloje, kuria galima pasiekti iš bet kokio mobiliojo prietaiso. Lengva valdyti ir vykdyti, saugiau ir patikimiau, galima dalintis svarbiais duomeninis iš bet kur elektroniniu būdu. Tai priklauso nuo projekto ir Jūsų noro. Visi Jūsų duomenys gali būti saugomi debesyje, nes tai yra saugesnis ir populiaresnis būdas, arba mes galime pritaikyti Jūsų asmeninį kompiuterinį - duomenų baze.


none
none

PRIEŽIŪRA IR PAGALBA

Netradicinis Kelias.

Norėdami pritaikyti programinę įrangą, verslo savininkai kreipiasi į paslaugų teikėjus, kurie sukūrė programas pagal savo specifikacijas. Tačiau tokie sprendimai atimas daug laiko ir sąnaudų, nes jie suteikia didelę priklausomybę nuo paslaugų teikėjų dėl atnaujinimų ir palaikymo. Galutinis produktas gali neatitikti esamų reikalavimų, kai jį sukūrė kažkas, kas nėra susipažinęs su verslu. Šios problemos gali būti išspręstos taikant procedūrą, leidžiančią verslo savininkams kurti savo programas su minimaliomis investicijomis.