<
none

ANALIZĖ IR DIAGNOZĖ

SEO Analizė ir Konsultavimas.

„SEO“ komanda yra svarbu, ir žinios šioje srityje neįkainojamos, kai jums reikia struktūrizuoti, optimizavimą savo produktus ar paslaugas. Jeigu nenorite išleisti daugiau pinigų nei reikia samdyti SEO kompanijai, tai mes Jums galime padėti optizimuojant ir sutvarkant Jūsų kodą pagal reikalavimus.


none
none

SAUGUMAS IR PRIVATUMAS

Saugumo sertifikatas ir privatumo politika.

SSL sertifikatai - tai elektroninis dokumentas, padedantis klientams nustatyti svetainės tapatybę ir užšifruoti tarp kliento ir serverio siunčiamą informaciją. Privatumo politika yra vienas iš esminių teisinių reikalavimų, keliamų internetinėms svetainėms. Net jei turite nedidelį verslą arba tinklaraštį, yra reikalinga turėti privatumo politiką (pagal Europos Sąjungos Bendrojo asmens reglamento reikalavimus) – kadangi beveik visos šiuolaikinės svetainės veikia naudojant slapukus, todėl tikriausiai ir Jūsų svetainė renka asmens duomenis įvairiems tikslams.


none

TOBULINIMAS

Greičio Optimizavimas.

Jeigu Jūsų svetainės nepavyksta įkelti, tai yra antroji galimybė prarasti klientą. „Facebook“ vienu paspaudimu leidžia patekti į Jūsų svetainę, Be to, svetainės greitis yra reitingavimo veiksnys. Kalbant apie tai, kiek jis veikia jūsų svetainės SEO, galime sakyti, kad tai labai reikšminga. Mūsų svetainės greičio optimizavimo paslauga užtikrina, kad svetainės krovimas yra greitas, malonu naršyti ir rasti per paieškos sistemas.


none
none

APSAUGA

Svetainės Saugumo Optimizavimas.

Yra keletas dalykų, kurie gali pakenkti Jūsų svetainės reitingams per saugumo spragas. Kai jūsų svetainė bus pažeista ir ji bus sugadinta - Jūsų paieškos reitingai sumažės ypač smarkiai. O jeigu jau tokia problema yra pas jus - mes Jums galime padėti!