<
none

UNIKALI VARTOTOJO PATIRTIS

Modernus Dizainas.

Jūsų verslas yra unikalus - ir jūsų svetainė turi būti tokia pati. Kiekviena svetainė, su kuria dirbame, yra pagal užsakymą suprojektuota, mobiliai pritaikyta, patogi vartotojui ir optimizuota paieškos sistemoms. Mes su Jumis bendradarbiausime, kad sukurtume internetinę patirtį, kuri pristatys prekės ženklo istoriją ir bus orientuota į pardavimus bei klientus.


none
none

DRAUGIŠKA ĮRENGINIAMS

Prisitaikantis Dizainas.

Adaptyvus interneto svetainės dizainas, dar vadinamas mobiliuoju interneto dizainu, suteikia vienodą požiūrį į jūsų skaitmeninį buvimą. Vietoj to, kad būtų sukurtos kelios svetainės, jog būtų rodomos skirtinguose įrenginiuose, prisitaikantis dizainas leidžia jūsų svetainei keistis, persikelti ir persitvarkyti į kelis variantus. Rezultatas yra graži svetainė, kurią lankytojai gali mėgautis neatsižvelgiant į tai, kaip ir kur jie naudojasi internetu.


none

NAUJI LANKYTOJAI

Reklaminis Puslapis.

Nukreipimo arba reklaminis puslapis yra pirmasis Jūsų svetainės puslapis, kur lankytojas patenka paspaudęs hipersaitą ar mokamą reklamą. Kadangi tai yra pirmasis potencialaus kliento susitikimas su Jūsų prekiniu ženklu, būtina, kad jūs padarytumėte puikų įspūdį! Stiprus nukreipimo puslapis turi turėti aiškų raginimą veikti, kuris paskatins jūsų lankytoją užbaigti veiksmą. Labai tikslūs nukreipimo puslapio dizainai yra puikios socialinės žiniasklaidos kampanijos arba bet kokios kitos jūsų verslo strategija.


none

none

PADIDINTAS PRODUKTYVUMAS

Didelis funkcionalumas.

Priklausomai nuo projekto, mes teikiame viešbučių, restoranų, užsakymų, rezervavimo sistemų kūrimo, diegimo paslaugas. Jei jūsų projektas reikalauja, galime visą tai įdiegti. Be to, galime papildyti interneto svetaines pop-up pranešimais, registracijos, kontaktinėmis formomis ar žemėlapiais. Taip pat diegiame ir integruojame socialinius tinklus, medijas, Google reklamą, ir daug daugiau.none

VERSLAS IR HOBIS

Įsigyk arba Nuomok

Galime Jums pasiūlyti įsigyti modernią individualią interneto svetainę reprezentuojančia Jūs ar Jūsų veiklą, pritaikytą prie Jūsų logotipo ar verslo aplinkos. Arba galime Jums pasiūlyti Nuomotis interneto svetainę, jeigu vis dar dvejojate apie reprezentacinės svetainės suteikiamą naudą. Mes sukursime Jums interneto svetainę, suteiksime jai vardą, patalpinsime ją serveryje, atliksime priežiūros ir palaikymo darbus. Visada siūlome palankias kainas ir sąlygas savo klientams. Susisiekite!


none